|
De Moestuin De groenten en fruit worden uit een eigen grote moestuin betrokken.
Willem Jan en Kirsten over hun Moestuin.
Dit was altijd al onze droom: een eigen moestuin met daarbij een kruidentuin, een grote kas en een boomgaard. En die is er gekomen! Uw gerecht, onze moestuin.
Een kruidentuin waarde meest uiteenlopende kruiden groeien, van daslook tot roomse kervel. Een boomgaard met een keur aan fruitbomen, zoals appels, pruimen en peren.
De kas waar verschillende tomatenrassen in alle kleuren aan hun trossen hangen en grote hoeveelheden komkommers, paprika’s en pepers geoogst worden. En tenslotte natuurlijk de grote moestuin met de gangbare, maar ook de vergeten groenten.
Gartine, een restaurant waar liefde voor eten voorop staat! Dit arrangement is inclusief Soep van de moestuin, buideltje uit de oven gevuld met lekkers uit de tuin, zuurdesembolletje met slow-food beleg, toastje zalm, assortiment van huisgemaakte taart, cupcake, huisgemaakte bonbon, grote pot thee
Deze HighTea is te boeken van 2 tot 20 personen.
Prijs: € 21,95 p.p.
Gartine is op maandag en dinsdag gesloten. U kunt de locatie op deze dagen wel exclusief resereveren voor een groep vanaf 20 personen voor een high tea of een heerlijke lunch met of zonder rondvaart. Vraagt u naar de mogelijkheden.
Vanaf maandag 2 augustus t/m dinsdag 24 augustus 2010 zijn we gesloten i.v.m. vakantie.
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2010
|